Antibac Antibakterial Alkol Bazlı Kullan at Islak Bez 350 li kova çekmeli

İndirim Oranı : %48 İndirim
Fiyat : ₺190,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺99,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 143
₺11,00 'den başlayan taksitlerle

1 bez ölçüsü 18*24 cm dir. Kutu içerisinde toplam 350 adet vardır.

 

* Alkol bazlıdır.

 

*Hızlı Ve Etkili Kullanıma Hazır Kirleri Rahatlıkla Çözen‘Kullan At’ Temizlik Bezi.

*Her Türlü Yüzey Zeminde Kullanılabilir‘Lekesiz Kurur’.

*Kullanıldığı Alanlarda ‘Steril Ve Hijyen‘ Ortamlar Yaratır. *Zeminde ‘Hoş Bir Koku’ Bırakır.

*Mina Sistemi Bir Çok Çözücü Ile Uygulanablir. *Bezin ‘Pürüzlü Yapısı’ Sayesinde , Kir Yağlar Ve Toz Daha Iyi Bir Şekilde Alınmaktadır.

*Her Türlü Kimyasal Ve Dezenfektan Ile Bez Kullanım Kontrolünün Iyileştirilmesi Amaçlı Yeni Temizlik Sistemi Konsepti *Özel Hassasiyetteki Temizlikler Için Gıda Uygunluk Belgesi Bulunmaktadır.

*Kova Ve Üstündeki Kapak, Içeri Kirin Girmesine Ve Çözücünün Buharlaşarak Dışarı Çıkmasına Izin Vermeyecek Şekilde Sıkıca Kapatılır Ve Sızdırmazlık Sağlar.

*Kova Içerisindeki Nemli Bez Hijyen Ve Emniyeti Arttırır, Çözücüye Harcanan Maliyeti Azaltır. *Kapalı Sistem Sayesinde Kontaminasyon Hacmi Kısıtlanır, Iş Güvenliği Ve Sağlığı Açısından Uçucu Organik Bileşiklerin Uçması Ve Dökülmesi Risklerini Azaltır. *Uçma Nedeniyle Pahalı Çözücülerin Kaybını Azaltır.

Kullanım Alanları/  Tüm Parlak Yüzeylerde  ( Banyo, Ayna, Cam, Armatür, İnox Yüzeyler,  Ahşap Masa, Granit, Pvc, Laminat Parke Ve Gıdaya Temas Eden Yüzeylerde) Hav Ve İz Bırakmadan Lekesiz Kurur Ve Güvenli Temizlik Sağlar.